xboxfunforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xboxfunforum


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 To Rhianna

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 1:06 pm

Ahoj pane, tak přeju dobrou chuťku, video zkouknu a dneska nemám bažet lol! Mám rybí salátek s rohlíkem Razz Tak až dorazíš tak houkni Wink
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 2:18 pm

Halo halo,ich bn hier cheers Very Happy Ja mel knedelik a moravsky brabec... Gratuluji ke zmene jidelnicku... To Rhianna - Stránka 2 176994 Co noveho od vcera ? Basketball Ja jsem prisel z hospy kolem 22h pak jsem juknul na jeden film a pak hral Star ocean tak do 3:00 zhruba... Very Happy Jinak cervena pani se krasne sluni a je uzasne tlustoucka... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 2:37 pm

No Tak na vrabce bys mě teda nenalákal, ale ta omáčka s knédlem je dobrá lol!
Tak červenice se ti vyvaluje jo?? cyclops Není možná Laughing
No mě se včera vyvalil Franko, asi 20 minut po tom jsme domluvili lol!
Ale bylo to jen chvilkové, ráno byl zas fuč To Rhianna - Stránka 2 22599 Tak doufám, že ho najdu vyvalenýho až přijdu domů To Rhianna - Stránka 2 422575
No jinak o autě nic nevím a tak To Rhianna - Stránka 2 127843 Ale už to asi vzdám, to vypadá beznadějně, že by Dark přišel na to co chci 1
Jo a jinak jsem málem dospěla na úroveň rozmlacečů ovladačů, ale nakonec mi ho bylo líto a odnesla to ruka o zeď To Rhianna - Stránka 2 979435 Příště radši švihnu ovladačem, prdel si sice utřu ale bolí to dost :InFlames: lol! :MoonWalk:
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 2:53 pm

Kazdej ma rad svy,me zas neuzenes na rybi salat... lol! Smile
Jinak cervenici to slusi,krasna matka mych hadich deti.. albino lol! To Rhianna - Stránka 2 926515
Takze Franko se zase uklidil jo ? Very Happy Neboj vyleze minimalne az prijde hlad... Very Happy
Takze vzdas TD,hmm myslel jsem si to... lol! Ale coz,ze samcema to neni jednoduchy... Twisted Evil Vidim to na hadich panech kazdej den... To Rhianna - Stránka 2 857727 Mu to vysvetlis a priste bude vedet co ma rict... Cool Nebo vi a je hrdej,to se nam take stava... rabbit Pocitam do toho i sebe...samo bom
A gratuluji k novemeu levilku rozbijecky Error ovladacu,to se vzdy hodi... To Rhianna - Stránka 2 176994 To Rhianna - Stránka 2 857727 Setri si rucicky,hodi se i na jine veci nez utirani zadnice.. lol! Very Happy Jinak tady mas odkaz na Trine- http://www.xbox-360.cz/noveokno/?gt=43403 Krasave co ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 3:08 pm

Jůůů to Trine vypadá hezky To Rhianna - Stránka 2 926515 A brutal taky, na to že nemám zvuk jsem se i jednou zasmála To Rhianna - Stránka 2 176994 No každopádně Brutal je jasná koupě, rubačka a ještě vtipná, to se jen tak nevidí To Rhianna - Stránka 2 494977 Jo a to Trine teda bude na xko nebo nee?? Jak to že nepapáš rybičky sad Nebudeš zdravej To Rhianna - Stránka 2 229566 To už je to na paní Squamový vidět?? jak je to vlastně dlouho cos je nachytal prvně??Nebo je to ta myška?? Very Happy No Frankovi už žádná boula nebyla, ale bobek nehodil, to přijde afro lol!
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 3:35 pm

Do Brutalu jdu jasne a uz docela dlouho mam jasno... rock Metal krev a humor a Tim Schafer jasna volba.. To Rhianna - Stránka 2 999875 To Rhianna - Stránka 2 176994 To Rhianna - Stránka 2 43469
trine je na Xbox360,PC a Ps3.. Ale nevim, jestli to vyjde na placce ci na arcade..at tak ci tak kupuju... a ta hudba jupi... To Rhianna - Stránka 2 176994 cheers Mame se zas na co tesit a Trine ma byt snad v srpnu... cheers
Rybisky papkam a rad,ale ne na kyselo v salatu s majonezou... 5 Very Happy
Prvne jsem je nachytal 7.6 a tlusta je rozhodne z mysi,ale myslim ze i celkove je tlustejsi.. study Odbornik na to vsak nejsem.. no no no Jeste je se co ucit.. Very Happy Boule uz je fuc jo,to je fajn... Very Happy My jeste dve boule mame... Very Happy A bobku se dockame buhvi kdy... lol! Kdy budes on-line si rikala ? Utery a ctvtrek ze ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 3:40 pm

Hele Radare, musím se odloučit, zas práce volá. U Trine je hezká hudba?? To já nemůžu vědět, tak mě tu nestresuj :Metal: lol!
No nic online ano, v úterý a čtvrtek geek Tak zatím ahoj a směj se
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 3:46 pm

Oki. Stresovat te nechci,jen popichnout aby jsi servala sefy ve firme na hromadu a poridil ti zvukovku smejdi.. To Rhianna - Stránka 2 431565 Very Happy V utery jsem u mamky a ve stredu mam0 nocni,tak kdyz tak na jednom z for What a Face ci Live ve ct,jak vse budu stihat... : tongue Mej se take krasne a ahoj... Ach ta hlava.. To Rhianna - Stránka 2 857727
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To Rhianna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To Rhianna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Serus hošani

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
xboxfunforum :: Kecárna-
Přejdi na: