xboxfunforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xboxfunforum


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 To Rhianna

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Bmargera

Bmargera


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 02. 07. 09

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:26 pm

Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Návrat nahoru Goto down
https://xboxfunforum.forumczech.com
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:42 pm

Bmargera napsal:
Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Dekuji ze jste nezapomeli... To Rhianna 350180
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:44 pm

Radar14 napsal:
Bmargera napsal:
Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Dekuji ze jste nezapomeli... To Rhianna 350180
Bmargera-> To je servis, jako doma lol!
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:45 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Bmargera napsal:
Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Dekuji ze jste nezapomeli... To Rhianna 350180
Bmargera-> To je servis, jako doma lol!
Vitej doma What a Face
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:46 pm

Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Bmargera napsal:
Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Dekuji ze jste nezapomeli... To Rhianna 350180
Bmargera-> To je servis, jako doma lol!
Vitej doma What a Face
Chudáci, jim takhle rozpadnem fórum, need nebude stíhat odpovídat všem scratch
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:52 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Bmargera napsal:
Každý dufám chápe k čemu to slouží.
Dekuji ze jste nezapomeli... To Rhianna 350180
Bmargera-> To je servis, jako doma lol!
Vitej doma What a Face
Chudáci, jim takhle rozpadnem fórum, need nebude stíhat odpovídat všem scratch
Budem mit hold dva domovy no.. pirat
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 2:58 pm

Radar To jo, aby tam někdo byl aspoň, né třeba jim křivdíme a stane se z toho te´d nejlepší fórum o xku Question Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:01 pm

Rhianna napsal:
Radar To jo, aby tam někdo byl aspoň, né třeba jim křivdíme a stane se z toho te´d nejlepší fórum o xku Question Very Happy
Tezko rict,ale musime to hlidat pred nemocnymi... lol! ale jsem trochu zmaten dnes... To Rhianna 857727
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:04 pm

Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar To jo, aby tam někdo byl aspoň, né třeba jim křivdíme a stane se z toho te´d nejlepší fórum o xku Question Very Happy
Tezko rict,ale musime to hlidat pred nemocnymi... lol! ale jsem trochu zmaten dnes... To Rhianna 857727
Hlidat před nemocnými, tak to jo.
No jinak z toho zmatení si nic nedělej, já to dneska taky nějak nestíhám Laughing
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:08 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar To jo, aby tam někdo byl aspoň, né třeba jim křivdíme a stane se z toho te´d nejlepší fórum o xku Question Very Happy
Tezko rict,ale musime to hlidat pred nemocnymi... lol! ale jsem trochu zmaten dnes... To Rhianna 857727
Hlidat před nemocnými, tak to jo.
No jinak z toho zmatení si nic nedělej, já to dneska taky nějak nestíhám Laughing
No nemame to jednoduchy... Laughing Pak to nak vymyslime ,jak to budem zvladat... Ale je to docela prca tady.. flower
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:17 pm

Radar Hlavně tu můžeš psát normálně ne jak knižní lexikon Laughing Né chápu že jim to mohlo vadit, ono když need neřekne ani ty vole, tak museli poslední dobou padat do mdlob z nás co se chce bavit i o něčem jiným než hrách, i když my to zrovna měli asi nějak protekční, že nám tam to vlákno nechali geek Laughing
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:36 pm

Rhianna napsal:
Radar Hlavně tu můžeš psát normálně ne jak knižní lexikon Laughing Né chápu že jim to mohlo vadit, ono když need neřekne ani ty vole, tak museli poslední dobou padat do mdlob z nás co se chce bavit i o něčem jiným než hrách, i když my to zrovna měli asi nějak protekční, že nám tam to vlákno nechali geek Laughing
Mas pravdu,ale nemyslim ze by jsme byli az tak husty.. Ale par speku by se asi naslo a taky jsme celkem slusnej hadi lexikon... Tolik o nasich hadech neni ani n teraporadne... lol! a nakou tu hru jsme do to obcas taky zamichali... Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:57 pm

Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar Hlavně tu můžeš psát normálně ne jak knižní lexikon Laughing Né chápu že jim to mohlo vadit, ono když need neřekne ani ty vole, tak museli poslední dobou padat do mdlob z nás co se chce bavit i o něčem jiným než hrách, i když my to zrovna měli asi nějak protekční, že nám tam to vlákno nechali geek Laughing
Mas pravdu,ale nemyslim ze by jsme byli az tak husty.. Ale par speku by se asi naslo a taky jsme celkem slusnej hadi lexikon... Tolik o nasich hadech neni ani n teraporadne... lol! a nakou tu hru jsme do to obcas taky zamichali... Smile
Snažili jsme se Smile No nic já se asi pomalu rozloučím, protože musím fakt dělat a takhle to nejde lol! Tak zatím ahoj nenech se na noční dřít a v pondělí live Smile Zatím sssssssssssssssssssssssssssss
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:05 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Rhianna napsal:
Radar Hlavně tu můžeš psát normálně ne jak knižní lexikon Laughing Né chápu že jim to mohlo vadit, ono když need neřekne ani ty vole, tak museli poslední dobou padat do mdlob z nás co se chce bavit i o něčem jiným než hrách, i když my to zrovna měli asi nějak protekční, že nám tam to vlákno nechali geek Laughing
Mas pravdu,ale nemyslim ze by jsme byli az tak husty.. Ale par speku by se asi naslo a taky jsme celkem slusnej hadi lexikon... Tolik o nasich hadech neni ani n teraporadne... lol! a nakou tu hru jsme do to obcas taky zamichali... Smile
Snažili jsme se Smile No nic já se asi pomalu rozloučím, protože musím fakt dělat a takhle to nejde lol! Tak zatím ahoj nenech se na noční dřít a v pondělí live Smile Zatím sssssssssssssssssssssssssssss
Jasny,mej se taky krasave a v pondeli se tesim na Livku... Sssssssssssssssssssssss.. albino
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 1:38 pm

Nazdar pane! Tak jak bylo o víkendu??? Jak je možný že byl střízlivej??? Shocked no no no
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 1:51 pm

Rhianna napsal:
Nazdar pane! Tak jak bylo o víkendu??? Jak je možný že byl střízlivej??? Shocked no no no
Ahojda pani. pirat Nejak se mi nechtelo nikam a taky jsem chtel neco malo uhrat na Xboxu,coz se povedlo jen tak trochu.. Smile Jinac jsem ted spis blbnul po vecer z hadakama.. Smile predevcirem jsem ucil pani Chlorechisovou pit z misky Smile (povedlo se) Laughing A v noci na dnesek, jsem mel venku ji i jejiho manzela... Jsou to zlaticka.. What a Face Very Happy Squamak ma furt hlad a malej taky-vcera byl svatek a to mi pred vikendem nak nesecvaklo... Mad Jinak jsem malem vcera odepsal na inzerat... http://www.herpetomania.com/inzerce/index.php?a=list&r=14 Kousek niz.. tak jsem vypnul notase, abych si zas neco nezavaril... bom Znas me.. study Co u tebe noveho ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 2:10 pm

Laughing Že by tenhle inzerát???
NZ O8 1,1 Atheris squamigera,samostatně žeroucí,nepříbuzné,Kongo,zelenožlutočerné,cena 6000,-Kč/pár

Tel: 774360373 E-mail: wagleri@seznam.cz
Stát: Czech Rep.
lol!
No já novinky žádný nemám, o Brmboši pořád žádné zprávy, nebo aspoň u mě ne, máme TD lol! Teď už spíš jenom z trucu Very Happy
No a konečně mi vyšla vycházka s Frankem cheers Byly jsem u Kolosea(to stejně nevíš kde je Smile ) No a potkal spoustu nových přátel-mravence, šneka(toho velkýho co si pro ně jezděj k nám poláci) a pavouka, ale toho se spíš lekl, protože ho vyrušil a pavouk se dal na úprk a Franko se leknul lol!
No a ti ostatní mu byly úplně šumák, dokonce jsem ho nechala i s přísným dozorem lízt po zemi. Ale byl z toho nějakej hotovej, celej den pak ani nevykouk Razz Ty jj, a ty už taháš ven všechno jo?? No tak to mě poser lol! Už sepisuješ závět nebo něco takovýho, aspoň ať někomu zbydou dluhy po tobě, když by nic jinýho, jo a na mě zapomeň, já takovejch zmijí doma nechci :InFlames:
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 2:50 pm

Dobre ty utocis na pana ,co se neumi moc ovladat... lol! Ale uz jsou Squamy urco fuc,inzerat je starej jiz dva dny a byl i na ifaune... Hned nad inzeratem kde nekdo shanel Athereisky v parech... Smile Takze to nesu celkem statecne.. To Rhianna 355856 Kdyz uz jsi u ty zaveti ,tak te samozrejme do ni napisu... Twisted Evil Zavet nejni od toho aby se rtesilo co kdo chce a nechce.. Me nezajima co chces mit doma nebo nechces,jde o blaho zmiji a to je nadrazeno blahu lidskemu.. :InFlames: Twisted Evil Twisted Evil :InFlames: Nekde tady ve windowsu ji mam tak te tam directly svihnu... Army
Ale zas tak brzo to nebude (snad,nejsou nebezpecni jen hadici.. ) a taham je ven na hacku..Kdyz uz si na nej pani vylezla,tak jsem ji vytahl a jinak bych pani musel cpat zpet rucne.. What a Face Very Happy
Takze Franko byl na vylete,to je fajne.. Very Happy A Collosseum vim kde je.. Very Happy
Setkani s pavoukem a slimakem bylo pro Franka jiste poucne Very Happy Ze pak nevylezl se nedivim,byl plny dojmu.. cyclops
Takze brmbos jeste nic jo ? To bude asi neco zvaznejsiho.. No at to dobre dopadne a nemusite shanet neco jinyho..
Kdy budes on-line ? Ja asi zitra,ve ct a pak asi v sobotu a nedeli a pondeli...
Jo a tobe prijde pet zmiji moc ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 3:16 pm

jo, pět zmijí je moc, já chci jednu, slovy i kusy Very Happy No jinak pane sorry nedepíšu dopis, napíšu ti jen že online budu taky zítra a pak pátek, sobota neděle. Snad tedy, zatím se nic nerýsuje co by to narušilo Wink Já musím jít pracovat, páč jsem si myslela že nemám co dělat a on se jenom zachytil papír, tak to na mě teď lítá ze všech stran :InFlames: lol! Tak zatím ahoj a zejtra asi na xboxu Twisted Evil Zatím ahoj
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 3:26 pm

Neni, to se ti jen zda,ale budu hodny, tak ti odkazu jen jednu graavidni... a vubec zalezi na tom jak budes zlobit Very Happy Pripadne jen jednu mambicku.. To Rhianna 43469 Takze prace jo ? toto nemohlo vydrzet zasekly do zitra ? Ok,tak se mej fajne a snad zitra na livku... Ahoj.Ssssssssssss. albino sunny cheers
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 12:19 pm

Ahoj pani. Very Happy Tak jsem vcera nakrmil pani Chlorechisovou.Squamak nak nevylezl, tak je druha mys zatim nazivu.. What a Face Ajch jsem za Star ocean nedostal,pac jsem zapomel na to ze davaj film kterej jsem chtel videt,Traffic.. Jinak kolem krmeni pani je jeden detail, kterej ti reknu az na Live.. lol! Jak se vede ? albino
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 1:01 pm

Radar14 napsal:
Ahoj pani. Very Happy Tak jsem vcera nakrmil pani Chlorechisovou.Squamak nak nevylezl, tak je druha mys zatim nazivu.. What a Face Ajch jsem za Star ocean nedostal,pac jsem zapomel na to ze davaj film kterej jsem chtel videt,Traffic.. Jinak kolem krmeni pani je jeden detail, kterej ti reknu az na Live.. lol! Jak se vede ? albino
Nazdar pane! Takže krmení 50% úspěšnost, to je dobrý skóre u těch tvejch paštik lol! Jinak ta poznámka o paní Chlorechisové mě docela děsí, že už tě nekousla Shocked To Rhianna 229566 No dobrá nebudu vyzvídat, počkám si do zítra. Jinak mě Frank taky dělá radost, buď je to tím že se oteplilo nebo už totálně zpaštikovatěl a celej den si válí šunky na viditelných místech terária, dokonce i přes noc To Rhianna 460516
No já už mám v Soul Caliburu myslím 425G, což je krása To Rhianna 999875
Ale ještě musím zapracovat, je tam jedna věc kterou musím vypilovat a tou jsou Critical Finish, nemám páru jak to udělat au au Jinak se mám fajn, až na tu krávu co byldí nad náma, to ses taky moh dočíst Wink A jakej byl Traffic?? Já to neviděla Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 1:25 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
Ahoj pani. Very Happy Tak jsem vcera nakrmil pani Chlorechisovou.Squamak nak nevylezl, tak je druha mys zatim nazivu.. What a Face Ajch jsem za Star ocean nedostal,pac jsem zapomel na to ze davaj film kterej jsem chtel videt,Traffic.. Jinak kolem krmeni pani je jeden detail, kterej ti reknu az na Live.. lol! Jak se vede ? albino
Nazdar pane! Takže krmení 50% úspěšnost, to je dobrý skóre u těch tvejch paštik lol! Jinak ta poznámka o paní Chlorechisové mě docela děsí, že už tě nekousla Shocked To Rhianna 229566 No dobrá nebudu vyzvídat, počkám si do zítra. Jinak mě Frank taky dělá radost, buď je to tím že se oteplilo nebo už totálně zpaštikovatěl a celej den si válí šunky na viditelných místech terária, dokonce i přes noc To Rhianna 460516
No já už mám v Soul Caliburu myslím 425G, což je krása To Rhianna 999875
Ale ještě musím zapracovat, je tam jedna věc kterou musím vypilovat a tou jsou Critical Finish, nemám páru jak to udělat au au Jinak se mám fajn, až na tu krávu co byldí nad náma, to ses taky moh dočíst Wink A jakej byl Traffic?? Já to neviděla Crying or Very sad
Pani sezrala mys jeste k tomu obracene a pri polykani potravy se ji zasekl zub v bromelii,tak s tim chvili zapasila.. Pastika jedna. lol! Obeslo se to bez sanitky. What a Face Haha 50% uspessnost... lol! Franko se takhle zacal uakzovat jo ? Smile To je fajn Smile Jinac film celkem fajn,ale moc dlouhy a malo akce,pribehove super..Ale celkove jsem cekal vic.. Uz jsme asi moc zkazeny pilama a pod... :InFlames: V bojovce mit 425G bude urcite kus driny,na to nemam.. Error (ovladac) Very Happy Budes dnes kupovat Frankiemu kreckohubku ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 1:45 pm

Hele s citacema to asi nepůjde, bysme pak měli příspěvek přes dvě strany Very Happy No tak ona ti takhle vyvádělo jo?? To je trouba, to lovila tak vášnivě Question Laughing No tak koukala jsem na netu na ty Critical finish a asi zůstanu na bodu mrazu, píšou jen postup, ale ne co máš mačkat a by si docílil toho abys to moh udělat geek hh, to zní taky skvěle, jestli se v tom nevyznáš poradím sunny Jo jinak brmboše budeme mít v pátek, ale podrobnosti jako jestli na odtažení nebo spravený, nevím, stále TD scratch Franko nebude papat dneska, asi až zejtra, nebo až po víkendu Wink Dietka neuškodí a od příjezdu peněz na účet příští tejden bude stavba terária :InFlames: Těším se a na obyvatele ještě víc Very Happy Jo a dneska je na tera poradně další fotka asi mýho miminka, ale nevím jestli je to on, protože je strašně kropenatej(tečkovanej) nebo jak to nazvat, koukni na něj, já jsem tipovačku vzdala :Au: Ale popis odpovídá-letošní Aru mládě, pokud to není fotka nějakého sourozence Wink A vo čem to má bejt to Traffic, já fakt nemám ani páru No
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 2:13 pm

to mas pravdu ze by to bylo na dve strany,ale nak mi to zas je fuk... Very Happy
No to bylo po lovu,kdyz zvejkala a prizvejkla si list bromelie.. lol!
Critical finish nekde splasis Gamefaqs,youtube... Very Happy Takze brmbos nic,nak se to vlece.. Jinak poradit nepotrebuju,uz par ovladacu opustilo muj byt v odpadkovem kosi.. Very Happy Frankie ma dietku,no proc ne to opravdu neuskodi obcas..Ale u atherisek me to obcas desi.. affraid
To budes mit fajn,az budes makat na terarku.. mimco je uz hodne blizoucko.. Smile Ted jsem koukal na teraporadnu a taky si nejsem jistej,jestli jde o tvoje mimco ci sourozenece.. Smile Ale krasny.. cheers jnak Traffic v tom ze slo o drogy a gangy atd.. V mexicu a US.. Ale uz jsem videl lepsi kriminalky... pirat Jak mate v Liberci ? Tady je prijemne stridave oblacno.. Smile Co to mate za babu v baraku ? neco jsem cetl zde na foru...
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 2:28 pm

Radar14 napsal:
to mas pravdu ze by to bylo na dve strany,ale nak mi to zas je fuk... Very Happy
No to bylo po lovu,kdyz zvejkala a prizvejkla si list bromelie.. lol!
Critical finish nekde splasis Gamefaqs,youtube... Very Happy Takze brmbos nic,nak se to vlece.. Jinak poradit nepotrebuju,uz par ovladacu opustilo muj byt v odpadkovem kosi.. Very Happy Frankie ma dietku,no proc ne to opravdu neuskodi obcas..Ale u atherisek me to obcas desi.. affraid
To budes mit fajn,az budes makat na terarku.. mimco je uz hodne blizoucko.. Smile Ted jsem koukal na teraporadnu a taky si nejsem jistej,jestli jde o tvoje mimco ci sourozenece.. Smile Ale krasny.. cheers jnak Traffic v tom ze slo o drogy a gangy atd.. V mexicu a US.. Ale uz jsem videl lepsi kriminalky... pirat Jak mate v Liberci ? Tady je prijemne stridave oblacno.. Smile Co to mate za babu v baraku ? neco jsem cetl zde na foru...
Tak musím i s tím, protože to pak nevidím a nevzpomenu si co všechno ti musím napsat lol!
no tu krávu šílenou co bydlí nad náma, jak tam sebou furt hází o podlahu nebo nevím co tam dělá a svádí to na všechny okolo sebe To Rhianna 127843 To Rhianna 595242 Zabít je málo, to by pro ní bylo osvobození no no no No Brmboš bude v pátek, ale já nic nevím, ty nevíš co je TD viď (tichá domácnost, máš koukat na AZ kvíz Very Happy ) Na Gamefaqs nic není, na youtubu jo, ale tam je jen video, já nepotřebuju vědět jak to vypadá, ale udělat to Laughing Tak mimčo zůstane zahaleno, asi se ho zeptám Smile Když žvejkal, přižvejkla si list lol! To je moc i na mě cheers já to razení myslela k tý záhadný větě co jsem ty vypotila o tom udělání a popisování geek U nás to jde, na oběd nám svítilo slunko a teď byl chcanec jako kráva, ale už zase vylejzá Punťa Smile Co jste měli s ptákem k obědu? cyclops
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:14 pm

Rhianna napsal:
Radar14 napsal:
to mas pravdu ze by to bylo na dve strany,ale nak mi to zas je fuk... Very Happy
No to bylo po lovu,kdyz zvejkala a prizvejkla si list bromelie.. lol!
Critical finish nekde splasis Gamefaqs,youtube... Very Happy Takze brmbos nic,nak se to vlece.. Jinak poradit nepotrebuju,uz par ovladacu opustilo muj byt v odpadkovem kosi.. Very Happy Frankie ma dietku,no proc ne to opravdu neuskodi obcas..Ale u atherisek me to obcas desi.. affraid
To budes mit fajn,az budes makat na terarku.. mimco je uz hodne blizoucko.. Smile Ted jsem koukal na teraporadnu a taky si nejsem jistej,jestli jde o tvoje mimco ci sourozenece.. Smile Ale krasny.. cheers jnak Traffic v tom ze slo o drogy a gangy atd.. V mexicu a US.. Ale uz jsem videl lepsi kriminalky... pirat Jak mate v Liberci ? Tady je prijemne stridave oblacno.. Smile Co to mate za babu v baraku ? neco jsem cetl zde na foru...
Tak musím i s tím, protože to pak nevidím a nevzpomenu si co všechno ti musím napsat lol!
no tu krávu šílenou co bydlí nad náma, jak tam sebou furt hází o podlahu nebo nevím co tam dělá a svádí to na všechny okolo sebe To Rhianna 127843 To Rhianna 595242 Zabít je málo, to by pro ní bylo osvobození no no no No Brmboš bude v pátek, ale já nic nevím, ty nevíš co je TD viď (tichá domácnost, máš koukat na AZ kvíz Very Happy ) Na Gamefaqs nic není, na youtubu jo, ale tam je jen video, já nepotřebuju vědět jak to vypadá, ale udělat to Laughing Tak mimčo zůstane zahaleno, asi se ho zeptám Smile Když žvejkal, přižvejkla si list lol! To je moc i na mě cheers já to razení myslela k tý záhadný větě co jsem ty vypotila o tom udělání a popisování geek U nás to jde, na oběd nám svítilo slunko a teď byl chcanec jako kráva, ale už zase vylejzá Punťa Smile Co jste měli s ptákem k obědu? cyclops
lol! Very Happy Tak vidis.Pojem ticha domacnost znam,ale ne uz tu zkratku TD ahaa... lol! To lecos vysvetluje... Suspect Smile Kdyz si psala nekdy poprve o brmbosovi a TD tak me napadl akorat turbo diesel.. lol! To uz mate nakejch par dni tedy.. No snad to brzo prejde.. To Rhianna 33611 Na Tv prilis nekoukam a uz vubec ne na priblble souteze.. Very Happy Tak na nakej film,futuramu a zpravy... geek Sousedka je asi zajimava,nema tam naky sexualni orgie ? no no no
Prave ze na youtube jsem videl i videa z kombama atd..Ale bylo to u jiny hry teda.Snad to nekde sezenes... byva tam toho docela dost,ale nekdy to trva dyl najit... Az se clovek na to radsi vysere... Arrow Prdel Smile
Jo pani Chlorechisova jde do toho s velkou vervou.. Smile Pastika jedna,ma fakt ostre injekcni strikacky.. What a Face S ptakem jsme meli pizzu,co prinesl spolubydlici na oplatku za minule.. Very Happy Objednal super palivou a zase skutek utek... Error 2 Jitrnice jedny.. co ty opet bagetka ? cheers
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:36 pm

No jo jsme to na AZ kvíz přepli a zrovna to tam bylo s tím jejich krkolomným popisem a zkratkou TD, tak jsem to zavedli do běžného užití lol! Turbo Diesel nemáme, benzím, čtyřválec lol!
No jo, už od neděle se jinak nebavíme, nebo spíš já s ním, ale to je fuk. Podrobnosti taky kdyžtak na live, tady nee no no no Sousedka a sexuální orgie??? To Rhianna 857727 To Rhianna 49344 To Rhianna 857727 Haha, o tu by si neopřel kolo ani bezďák To Rhianna 857727 Tahle paní snad ani nebude vědět co to je, vlastně jo, má syna-taky fešák To Rhianna 999875 Hmm, pizzu... jasná ja bažet Wink Tak to moje mimčo není, jak na to Jana z Broumáku přišla, ještě nevím, už jsem se ptala Very Happy No nic, já dnes asi skončím, musím ještě něco popracuju Wink Tak zatím ahoj a zítra live ssssssssssssssss Razz
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:48 pm

Do bezneho uziti Very Happy To ani nechci a bys tady psala...Do soukromi nkomu nic nejni.. To Rhianna 355856 To da rozum. Very Happy i kdyz u sebe pozoroju posledni dobou nakej ubytek rozumu v prime umere pribytku jedovatych hadu.. lol! Dobre sousedka kentus Negativni Very Happy To Rhianna 857727 Haha.
Dobre ty me baviti.. To Rhianna 43469 To Rhianna 176994
Bazet jo,ceska bageta zni uz moc ohrane coz ? :InFlames: Very Happy Very Happy
No nic mej se fajn,bez uz domu a zitra vecer na Livku ahojda...SSssSSssSSssSSssSSsssssssssssssss cheers albino cheers
Návrat nahoru Goto down
Radar14

Radar14


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 07. 09
Location : Germania

To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 1:02 pm

Ahojda pani... Very Happy Ted jdu na obidek,ale zasilam pro zkraceni casu videjko na Brutal Legend,fakt super... What a Face http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33513&r=top Take preji dobrou chut na bazete... lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To Rhianna Empty
PříspěvekPředmět: Re: To Rhianna   To Rhianna Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To Rhianna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Serus hošani

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
xboxfunforum :: Kecárna-
Přejdi na: