xboxfunforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xboxfunforum


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jakou hru zrovna hrajete?

Goto down 
+12
David50G
Robin 360 CZ
bombardak cz
Radímek buzíček
Bmargera
Majkl105
LordikDevil
BlackHawkCZ
Psycho
Alluminium2510
akon
Sephiron
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
LordikDevil

LordikDevil


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 04. 07. 09
Age : 28
Location : Havirov City

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 11:20 pm

Alluminium2510 napsal:
Je to NFS dobry? slysim na to samou spinu
No ze zacatku super hafo zavodu , aut , dobry pribeh kterej se vyjasni az uplne nakonci. Dvakrat sem to dohral a pak se u toho zacla totalne lamat grafika, bugy a framerate 1 snimek za 2 vteriny. Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 33611 Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 595242 no no no Asi to vymenim za neco jineho. Error 2 Error
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 10:40 am

NHL 2K8, FABLE 2, GTAIV a FC2...
Návrat nahoru Goto down
Bmargera

Bmargera


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 02. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 10:43 am

LordikDevil napsal:
Alluminium2510 napsal:
Je to NFS dobry? slysim na to samou spinu
No ze zacatku super hafo zavodu , aut , dobry pribeh kterej se vyjasni az uplne nakonci. Dvakrat sem to dohral a pak se u toho zacla totalne lamat grafika, bugy a framerate 1 snimek za 2 vteriny. Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 33611 Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 595242 no no no Asi to vymenim za neco jineho. Error 2 Error
Já jsem ti už na konzol psal že to je blbos.
Škoda že nemáš xbox. Na PGR4 by ses vyřádil.
Návrat nahoru Goto down
https://xboxfunforum.forumczech.com
Radímek buzíček

Radímek buzíček


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 04. 07. 09
Age : 27

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: .....   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:07 am

Hraju GTA IV. Všem fanouškům série doporučuji nejlepší díl série tedy alespoň podle mě afro
Návrat nahoru Goto down
bombardak cz

bombardak cz


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:27 am

DAMNATION
Návrat nahoru Goto down
BlackHawkCZ

BlackHawkCZ


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 07. 09
Age : 37
Location : Praha Represent!

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:36 am

Radim33 napsal:
Hraju GTA IV. Všem fanouškům série doporučuji nejlepší díl série tedy alespoň podle mě afro

neprovokuj farao
Návrat nahoru Goto down
http://www.barefootmaniacs.com
Bmargera

Bmargera


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 02. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:36 am

přesně ta
Návrat nahoru Goto down
https://xboxfunforum.forumczech.com
Radímek buzíček

Radímek buzíček


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 04. 07. 09
Age : 27

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: .......   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 11:42 am

BlackHawkCZ napsal:
Radim33 napsal:
Hraju GTA IV. Všem fanouškům série doporučuji nejlepší díl série tedy alespoň podle mě afro

neprovokuj farao
lol! xDDD
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 2:03 pm

Radim33 napsal:
BlackHawkCZ napsal:
Radim33 napsal:
Hraju GTA IV. Všem fanouškům série doporučuji nejlepší díl série tedy alespoň podle mě afro

neprovokuj farao
lol! xDDD
To ani nezkoušej...
Návrat nahoru Goto down
LordikDevil

LordikDevil


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 04. 07. 09
Age : 28
Location : Havirov City

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 2:48 pm

Bmargera napsal:
LordikDevil napsal:
Alluminium2510 napsal:
Je to NFS dobry? slysim na to samou spinu
No ze zacatku super hafo zavodu , aut , dobry pribeh kterej se vyjasni az uplne nakonci. Dvakrat sem to dohral a pak se u toho zacla totalne lamat grafika, bugy a framerate 1 snimek za 2 vteriny. Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 33611 Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 595242 no no no Asi to vymenim za neco jineho. Error 2 Error
Já jsem ti už na konzol psal že to je blbos.
Škoda že nemáš xbox. Na PGR4 by ses vyřádil.
No ja uz XBOX mam od vcerejska ale hru sem jeste nestacil zadnu koupit, bo ted pujdu spis do PS3. Forza 3 je ale pro me samozrejmost, ale ten XBOX Live si kupovat nebudu tak snad az kolem 18 let ho budu mi.
Návrat nahoru Goto down
Sephiron

Sephiron


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Ostrava

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 12:31 am

přáteláky v NHL 2k9, NFS Most Wanted, Ninja Blade a sem tam Top Spin 3
Návrat nahoru Goto down
http://www.sephiron.blog.cz
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 9:13 am

Táák, dneska si jedu pro Prototype, tak uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Sephiron

Sephiron


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Ostrava

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 4:52 pm

Chytla mě Forza Motorsport 2.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sephiron.blog.cz
Alluminium2510
Admin
Alluminium2510


Poèet pøíspìvkù : 217
Join date : 02. 07. 09
Location : Czech Afghanistan

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:10 pm

Majkle tak co proto.....bavi?Me se ten chlapek s Assassinem nakonc ozval tak ne z alzy ale od nej za 3 kila Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 299962
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:16 pm

Alluminium2510 napsal:
Majkle tak co proto.....bavi?Me se ten chlapek s Assassinem nakonc ozval tak ne z alzy ale od nej za 3 kila Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 299962
Jj, prototype baví moc, už sem něco napsal do kecárny, jinak to si děláš prdel s tim assassine, ne?
Návrat nahoru Goto down
Alluminium2510
Admin
Alluminium2510


Poèet pøíspìvkù : 217
Join date : 02. 07. 09
Location : Czech Afghanistan

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:17 pm

proc?
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:22 pm

Alluminium2510 napsal:
proc?
No že se ozval až teď...
Návrat nahoru Goto down
BlackHawkCZ

BlackHawkCZ


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 07. 09
Age : 37
Location : Praha Represent!

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:56 pm

Tak jsem dnes koupil the club za 240 Kc:-) novy...
Návrat nahoru Goto down
http://www.barefootmaniacs.com
Robin 360 CZ

Robin 360 CZ


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 6:42 pm

zrovna hraju Red faction - ostatne uz dlouhou dobu :-)

mam famoznich 760g, jinými slovy dobře já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 6:59 pm

BlackHawkCZ napsal:
Tak jsem dnes koupil the club za 240 Kc:-) novy...
Koupils to na Alze? Kdyžtak napiš jaký to je prosím...
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 7:00 pm

Robin 360 CZ napsal:
zrovna hraju Red faction - ostatne uz dlouhou dobu :-)

mam famoznich 760g, jinými slovy dobře já Very Happy
Jj, dobře ty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
David50G

David50G


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 07. 09
Age : 35

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 7:04 pm

já hraju pořád UFC :InFlames: a někdy COd4 Army
Návrat nahoru Goto down
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 7:07 pm

David50G napsal:
já hraju pořád UFC :InFlames: a někdy COd4 Army
Jj, UFC vypadá dobře, asi si ho časem pořídím...
Návrat nahoru Goto down
BlackHawkCZ

BlackHawkCZ


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 07. 09
Age : 37
Location : Praha Represent!

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 8:08 pm

Majkl105 napsal:
BlackHawkCZ napsal:
Tak jsem dnes koupil the club za 240 Kc:-) novy...
Koupils to na Alze? Kdyžtak napiš jaký to je prosím...

Jojo na alze....no, dneska to asi nezkusím ale během týdne snad jo, určitě dám vědět farao
Návrat nahoru Goto down
http://www.barefootmaniacs.com
Majkl105

Majkl105


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 03. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 9:40 pm

BlackHawkCZ napsal:
Majkl105 napsal:
BlackHawkCZ napsal:
Tak jsem dnes koupil the club za 240 Kc:-) novy...
Koupils to na Alze? Kdyžtak napiš jaký to je prosím...

Jojo na alze....no, dneska to asi nezkusím ale během týdne snad jo, určitě dám vědět farao
Jj, zajímalo by mě to, když je to tak levný..
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 11:27 am

Zrovna toho je víc Very Happy
Ale téměr dohranýho mám Overlorda, podruhý rozehranou Eternal Sonatu-tam jsem někde v půlce, no a pak je to Soul Calibur IV, Fable2, Tenchu Z a Ninja Gaiden 2.
A závěrem se mi tam válí půjčenej Fallout3, toho mám v plánu hned po Fablu a ten bych taky chtěla dojet 2x Very Happy Jenom nějak nevím kdy to stihnu lol!
Návrat nahoru Goto down
Psycho

Psycho


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 02. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 11:29 am

stále toho assasina Sad nedaří se nedaří ! Ale tedka spíš na notasu hraju starší hry jako třeba prince of persia warrior within,wolfenstein return to castle,fi 2009
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 11:32 am

Psycho napsal:
stále toho assasina Sad nedaří se nedaří ! Ale tedka spíš na notasu hraju starší hry jako třeba prince of persia warrior within,wolfenstein return to castle,fi 2009
Starej Prince je pecka, všechny tři mám za sebou z xboxe jedničky a není skoro co vytknout Wink Až na tu jedničku, ta byla furt moc dětsky kreslená...
Návrat nahoru Goto down
Psycho

Psycho


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 02. 07. 09

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 11:39 am

Rhianna napsal:
Psycho napsal:
stále toho assasina Sad nedaří se nedaří ! Ale tedka spíš na notasu hraju starší hry jako třeba prince of persia warrior within,wolfenstein return to castle,fi 2009
Starej Prince je pecka, všechny tři mám za sebou z xboxe jedničky a není skoro co vytknout Wink Až na tu jedničku, ta byla furt moc dětsky kreslená...
jj je to super ještě když je u toho Cz dabing Smile a hezky udělané filmové scény jen mě štve kamera Sad
Návrat nahoru Goto down
Rhianna

Rhianna


Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 03. 07. 09
Age : 38
Location : Cook Island :)

Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 11:44 am

Psycho: Tak čeština k tomu ani není potřeba, ale je to plus, pokud za něco stojí Very Happy U těch českejch dabingů ke hrám je většinou originál lepší Laughing
Ale jinak je to fakt super, parádní muzika a skvělý souboje, kamera mi nikdy nevadila, spíš jenom, ale to nevím jestli je ve Warriorovi, ale jak tě honí ten velkej černej fujtajbl, tam to občas stálo za... víme co lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakou hru zrovna hrajete?   Jakou hru zrovna hrajete? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jakou hru zrovna hrajete?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Na jakou hru čekáte?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
xboxfunforum :: Hry-
Přejdi na: